FRF a stabilit programul meciurilor din seriile Ligii III.

echipament foto mare

FC Universitatea Craiova a aflat programul meciurilor sale din Seria IV, iar în prima etapă Știința o va întâlni în deplasare pe echipa care în sezonul trecut a pierdut lupta pentru promovare în fața celor de la Reșița. Însă, chiar dacă distanțele pentru deplasări sunt foarte lungi, atât pentru elevii lui Trică, dar și pentru suporterii alb-albaștrilor, totuși jucătorii Universității nu au voie să nu își îndeplinească obiectivul mult dorit.

Mai jos vă prezentăm programul tuturor jocurilor din turul Seriei IV.

Etapa 1 – 24 august 2019

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – ACS POLI TIMIȘOARA

ACS PROGRESUL PECICA – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

CSC DUMBRĂVIȚA – LPS CETATE DEVA

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

CS VIITORUL DĂEȘTI – CS HUNEDOARA

CS NAȚIONAL SEBIȘ – ACS FLACĂRA HOREZU

CS ȘOIMII LIPOVA – U CRAIOVA 1948 SA

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – ACSO FILIAȘI

Etapa 2 – 31 august 2019

ACS POLI TIMIȘOARA – ACSO FILIAȘI

U CRAIOVA 1948 SA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

ACS FLACĂRA HOREZU – CS ȘOIMII LIPOVA

CS HUNEDOARA – CS NAȚIONAL SEBIȘ

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS VIITORUL DĂEȘTI

LPS CETATE DEVA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – CSC DUMBRĂVIȚA

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – ACS PROGRESUL PECICA

Etapa 3 – 7 septembrie 2019

ACS PROGRESUL PECICA – ACS POLI TIMIȘOARA

CSC DUMBRĂVIȚA – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

CS VIITORUL DĂEȘTI – LPS CETATE DEVA

CS NAȚIONAL SEBIȘ – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

CS ȘOIMII LIPOVA – CS HUNEDOARA

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – ACS FLACĂRA HOREZU

ACSO FILIAȘI – U CRAIOVA 1948 SA

Etapa 4 – 14 septembrie 2019

 ACS POLI TIMIȘOARA – U CRAIOVA 1948 SA

ACS FLACĂRA HOREZU – ACSO FILIAȘI

CS HUNEDOARA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CS ȘOIMII LIPOVA

LPS CETATE DEVA – CS NAȚIONAL SEBIȘ

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – CS VIITORUL DĂEȘTI

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

ACS PROGRESUL PECICA – CSC DUMBRĂVIȚA

Etapa 5 – 21 septembrie 2019

CSC DUMBRĂVIȚA – ACS POLI TIMIȘOARA

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – ACS PROGRESUL PECICA

CS VIITORUL DĂEȘTI – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

CS NAȚIONAL SEBIȘ – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ CS

ȘOIMII LIPOVA – LPS CETATE DEVA

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

ACSO FILIAȘI – CS HUNEDOARA

U CRAIOVA 1948 SA – ACS FLACĂRA HOREZU

Etapa 6 – 28 septembrie 2019

ACS POLI TIMIȘOARA – ACS FLACĂRA HOREZU

CS HUNEDOARA – U CRAIOVA 1948 SA

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – ACSO FILIAȘI

LPS CETATE DEVA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – CS ȘOIMII LIPOVA

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – CS NAȚIONAL SEBIȘ

ACS PROGRESUL PECICA – CS VIITORUL DĂEȘTI

CSC DUMBRĂVIȚA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

Etapa 7 – 5 octombrie 2019

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – ACS POLI TIMIȘOARA

CS VIITORUL DĂEȘTI – CSC DUMBRĂVIȚA

CS NAȚIONAL SEBIȘ – ACS PROGRESUL PECICA

CS ȘOIMII LIPOVA – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

ACSO FILIAȘI – LPS CETATE DEVA

U CRAIOVA 1948 SA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

ACS FLACĂRA HOREZU – CS HUNEDOARA

Etapa 8 – 12 octombrie 2019

ACS POLI TIMIȘOARA – CS HUNEDOARA

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – ACS FLACĂRA HOREZU

LPS CETATE DEVA – U CRAIOVA 1948 SA

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – ACSO FILIAȘI

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

ACS PROGRESUL PECICA – CS ȘOIMII LIPOVA

CSC DUMBRĂVIȚA – CS NAȚIONAL SEBIȘ

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS VIITORUL DĂEȘTI

Etapa 9 – 19 octombrie 2019

CS VIITORUL DĂEȘTI – ACS POLI TIMIȘOARA

CS NAȚIONAL SEBIȘ – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

CS ȘOIMII LIPOVA – CSC DUMBRĂVIȚA

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – ACS PROGRESUL PECICA

ACSO FILIAȘI – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

U CRAIOVA 1948 SA – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

ACS FLACĂRA HOREZU – LPS CETATE DEVA

CS HUNEDOARA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

Etapa 10 – 26 octombrie 2019

ACS POLI TIMIȘOARA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

LPS CETATE DEVA – CS HUNEDOARA

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – ACS FLACĂRA HOREZU

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – U CRAIOVA 1948 SA

ACS PROGRESUL PECICA – ACSO FILIAȘI

CSC DUMBRĂVIȚA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – CS ȘOIMII LIPOVA

CS VIITORUL DĂEȘTI – CS NAȚIONAL SEBIȘ

Etapa 11 – 2 noiembrie 2019

CS NAȚIONAL SEBIȘ – ACS POLI TIMIȘOARA

CS ȘOIMII LIPOVA – CS VIITORUL DĂEȘTI

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

ACSO FILIAȘI – CSC DUMBRĂVIȚA

U CRAIOVA 1948 SA – ACS PROGRESUL PECICA

ACS FLACĂRA HOREZU – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

CS HUNEDOARA – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – LPS CETATE DEVA

Etapa 12 – 9 noiembrie 2019

ACS POLI TIMIȘOARA – LPS CETATE DEVA

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – CS HUNEDOARA

ACS PROGRESUL PECICA – ACS FLACĂRA HOREZU

CSC DUMBRĂVIȚA – U CRAIOVA 1948 SA

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – ACSO FILIAȘI

CS VIITORUL DĂEȘTI – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

CS NAȚIONAL SEBIȘ – CS ȘOIMII LIPOVA

Etapa 13 – 16 noiembrie 2019

CS ȘOIMII LIPOVA – ACS POLI TIMIȘOARA

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – CS NAȚIONAL SEBIȘ

ACSO FILIAȘI – CS VIITORUL DĂEȘTI

U CRAIOVA 1948 SA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

ACS FLACĂRA HOREZU – CSC DUMBRĂVIȚA

CS HUNEDOARA – ACS PROGRESUL PECICA

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – AS FORTUNA BECICHERECU MIC

LPS CETATE DEVA – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

Etapa 14 – 23 noiembrie 2019

ACS POLI TIMIȘOARA – CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

AS FORTUNA BECICHERECU MIC – LPS CETATE DEVA

ACS PROGRESUL PECICA – CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI

CSC DUMBRĂVIȚA – CS HUNEDOARA

CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII – ACS FLACĂRA HOREZU

CS VIITORUL DĂEȘTI – U CRAIOVA 1948 SA

CS NAȚIONAL SEBIȘ – ACSO FILIAȘI

CS ȘOIMII LIPOVA – CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI

Etapa 15 – 30 noiembrie 2019

CS GILORTUL TÂRGU CĂRBUNEȘTI – ACS POLI TIMIȘOARA

ACSO FILIAȘI – CS ȘOIMII LIPOVA

U CRAIOVA 1948 SA – CS NAȚIONAL SEBIȘ

ACS FLACĂRA HOREZU – CS VIITORUL DĂEȘTI

CS HUNEDOARA – CSC GHIRODA ȘI GIARMATA VII

CS GLORIA LUNCA-TEUZ CERMEI – CSC DUMBRĂVIȚA

LPS CETATE DEVA – ACS PROGRESUL PECICA

CS CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ – AS FORTUNA BECICHERECU MIC